SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

W roku szkolnym 2019/2020 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w programie edukacji ekonomicznej „Akademia Przedsiębiorczości SGGW” organizowanej przez  Wydział Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Celem Akademii  było przybliżenie zagadnień związanych z przedsiębiorczością, przedstawienie postaw przedsiębiorczych, wskazanie na konieczność rozwijania pomysłów innowacyjnych i aktywności edukacyjnej wśród młodych ludzi. Opiekunem Akademii była pani Agata Strzałkowska.

Uczniowie poprzez platformę e-learningową uczestniczyli w  wykładach z zakresu: ekonomii, zarządzania, finansów i rachunkowości, logistyki, agrobiznesu itp. Warunkiem ukończenia Akademii było zaliczenie wszystkich wykładów zdalnych poprzez zdanie testów końcowych.

Ostatnim etapem Akademii Przedsiębiorczości był konkurs z zakresu przedsiębiorczości, który w tym roku również odbył się zdalnie 18.06.2020 r. o godz. 10.00 na platformie Moodle.

Ostatecznie spośród wszystkich finalistów zostało wyłonionych dwóch uczniów naszej szkoły: Natalia Wojciechowska i Marcin Sztybor, którzy uzyskali indeks na Wydział Nauk Ekonomicznych.

Laureatom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz