NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA

NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA 2019
Projekt dla młodzieży, który może zmienić życie…

Współczesna młodzież jest pogubiona… Jeśli nie mają właściwych autorytetów i zasad moralnych, jeśli nie znają swojej wartości i nie dostrzegają swoich silnych stron, mogą zmarnować swój potencjał i talent. Pod wpływem złego towarzystwa, buntu itp. młodzi są skłonni sięgać po używki takie jak papierosy, alkohol, narkotyki, „dopalacze”… to może ich nieodwracalnie zniszczyć.
Podczas spotkania z młodzieżą raperzy dzielili się swoim doświadczeniem życiowym oraz walką z nałogami. Przekazali treści profilaktyczne i pozytywny komunikat „bez zadęcia i patosu” również w swoich hip-hopowych kawałkach.
Dziękujemy także Urzędowi Gminy w Radzanowie za wsparcie szkoły w takich inicjatywach.

Nie zmarnuj Swojego życia! – galeria zdjęć

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz