Nasza szkoła zwyciężyła!!!

Około 2.000 szkół z całej Polski zgłosiło się do konkursu OSE Wyzwanie, organizowanego przez NASK i Ministerstwo Cyfryzacji przy współpracy
z Ministerstwem Edukacji Narodowej.
Nagrodą w Konkursie #OSEWyzwanie były MOBILNE PRACOWNIE MULTIMEDIALNE, które będą wsparciem przy prowadzeniu lekcji i korzystaniu z internetowych zasobów edukacyjnych. Warunki, które należało spełnić to: zgłosić szkołę do projektu OSE (darmowy, szybki światłowód w szkole) i programu mLegitymacja szkolna (w naszej szkole będziemy wydawać elektroniczne legitymacje).
Dodatkowo szkoła przesłała przygotowaną specjalnie na konkurs pracę plastyczną pt. „Smart szkoła” (wykonaną przez uczennicę klasy pierwszej 4-letniego liceum – Zuzannę Brzezińską). Szansę na wygraną zwiększyła również deklaracja zgłoszenia się szkoły do programów OSE Hero – nauczyciel bohater oraz CodeWeek – tydzień kodowania i programowania. Nie możemy doczekać się już nowej pracowni i czekamy na nią z niecierpliwością.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.