UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

19 czerwca 2019 r.  – to dzień, na który czekali wszyscy uczniowie ZS w Radzanowie. Już od rana temperatura przypomniała nam,
że lato w pełni i pora opuścić szkolne mury. W ostatni dzień roku szkolnego uczniowie przybyli do szkoły, aby odebrać świadectwa. Najlepsi odebrali je w czasie uroczystości z rąk Pana Dyrektora. Pozostali z rąk wychowawców. I wreszcie nadszedł najbardziej wyczekiwany moment: nagrody, i…. WAKACJE !!!!


Drodzy Uczniowie,
z całego serca gratulujemy Wam osiągnięcia, jakim jest zakończenie kolejnej klasy. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego.  Jest się z czego cieszyć – zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny!
Wykorzystajcie dobrze letnie miesiące – oglądajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe miejsca, znajdźcie też czas na czytanie książek. Życzymy Wam niezapomnianych  wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo.
Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy
ZS w Radzanowie


Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz