Sukces radzanowskiej licealistki – artykuł w Tygodniku Gazety Mławskiej z 11 czerwca

Indeks już w pierwszej klasie Julia Brzezińska, uczennica pierwszej klasy Liceum Ogólnokształcącego w Radzanowie, znalazła się w gronie ośmiorga laureatów tegorocznej edycji Akademii Przedsiębiorczości Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.W nagrodę otrzymała indeks. Po uzyskaniu matury będzie mogła podjąć – bez postępowania kwalifikacyjnego – studia na jednym z pięciu kierunków Wydziału Nauk Ekonomicznych tej uczelni. Akademia to program edukacji ekonomicznej adresowany do uczniów szkół średnich w całej Polsce. Radzanowskie LO od czterech lat z powodzeniem uczestniczy w tym projekcie. Realizacja programu odbywa się w dwu etapach. W pierwszym zgłoszeni uczniowie przez internet słuchają wykładów prowadzonych przez pracowników naukowych SGGW. W ten sposób zdobywają (poszerzają) wiedzę z zakresu ekonomii, zarządzania, finansów i rachunkowości, logistyki, agrobiznesu. Więcej w papierowym wydaniu „TGM” z 11 czerwca.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz