Pożegnanie tegorocznych maturzystów

  W piątek 28 kwietnia Liceum Ogólnokształcące w Radzanowie pożegnało tegorocznych maturzystów.

  Uczniowie klasy drugiej przygotowali program artystyczny złożony ze szkolnych scenek oraz obdarowali absolwentów upominkami. Dyrektor szkoły Witold Okumski podziękował nauczycielom i wychowawczyni Edycie Matuszyńskiej za ofiarną pracę dydaktyczną i wychowawczą.

  Najlepszy tegoroczny absolwent: Jarosław Bednarski (średnia ocen 4,93) otrzymał list gratulacyjny i nagrodę Wójta Gminy Radzanów. Ponadto za osiągnięcia dydaktyczne, wyróżniono dwoje innych uczniów.

  Absolwenci podziękowali dyrekcji i pedagogom oraz wręczyli im wiązanki kwiatów. Były łzy wzruszenia, życzenia dobrych wyników na maturze. Uroczystość zakończyła się piosenką wykonaną przez Monikę Skubiszewską „Jeszcze się kiedyś spotkamy”, wspólnym spotkaniem nauczycieli i pracowników z absolwentami liceum.

Witold Okumski

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz