Absolwenci

Rocznik 2019
Wychowawca: mgr Małgorzata Krzywińska

  1. Bednarska Martyna
  2. Błocka Anna
  3. Brdak Justyna
  4. Gralewicz Dominik
  5. Karpińska Karolina
  6. Kowalski Radosław
  7. Kwiesielewicz Filip
  8. Madej Justyna
  9. Materski Kacper
  10. Okumski Maksymilian
  11. Olszewska Nikola
  12. Sieradzka Natalia
  13. Słomiński Piotr
  14. Strzelec Wiktoria
  15. Szcześniak Dawid
  16. Śniegocki Arkadiusz
  17. Tąporowski Tobiasz
  18. Witkowski Adrian
  19. Wójcik Urszula
  20. Zalewska Natalia

Rocznik 2018
Wychowawca: mgr Lidia Chrustowska

1. Gorczyca Sandra
2. Górecki Daniel Kacper
3. Iwańska Ewa
4. Jackowska Anna
5. Jasińska Ewelina
6. Kolos Marta
7. Kosiorek Mateusz
8. Kowalska Daria
9. Kryśkiewicz Natalia
10. Labicka Aleksandra
11. Okumski Damian
12. Perczak Jacek
13. Rybacka Aleksandra
14. Schodowska Klaudia
15. Skowyrska Patrycja
16. Szlom Monika
17. Sztybor Karolina
18. Wejner Marta
19. Żółtowski Hubert
20. Żółtowski Jacek

Rocznik 2017
Wychowawca: mgr Edyta Matuszyńska

1. Bednarski Jarosław
2. Jasińska Klaudia
3. Kamińska Ewelina
4. Kaźmierowski Konrad
5. Kiełb Katarzyna
6. Kowalska Martyna
7. Kowalski Jakub
8. Materski Jakub
9. Ogrodowczyk Anna
10. Rutecki Wiktor Konrad
11. Siemiątkowska Natalia
12. Skubiszewska Monika
13. Stefańska Martyna
14. Szabla Marta
15. Sztybor Natalia Andżelika
16. Tusiński Mariusz Dominik

Rocznik 2016
Wychowawca: mgr Beata Bednarczyk

1. Biegański Sebastian
2. Błażkiewicz Paulina
3. Czerwiński Jakub
4. Gólczyńska Katarzyna
5. Gralewicz Hubert
6. Gralewicz Mateusz
7. Kowalkowska Daria
8. Kowalkowska Karolina
9. Kowalski Patryk
10. Marciniak Karolina
11. Olszewski Bartłomiej
12. Podgórska Sylwia
13. Raubo Marta Bożena
14. Robaczewska Weronika
15. Rutecki Kamil
16. Zieliński Tomasz
17. Żółtowski Cezary

Rocznik 2015
Wychowawca: mgr Klaudyna Grochowalska – Kłosowska

1. Bońkowski Dawid
2. Budka Wiktor
3. Charzyńska Edyta Magda
4. Graczyk Michał
5. Hercel Monika
6. Jarzynka Natalia
7. Kanclerz Adrian
8. Krupińska Paulina
9. Matuszewska Ilona Marika
10. Nyklewicz Małgorzata
11. Okoński Maciej
12. Pątkowska Natalia
13. Perłowski Kamil
14. Ropiak Aleksandra
15. Rutecka Aleksandra
16. Schodowska Sylwia
17. Sieradzka Joanna
18.Stefańska Paulina
19.Tański Łukasz
20.Witkowski Łukasz
21.Wróblewska Magdalena
22.Zielińska Magdalena

Rocznik 2014
Wychowawca: mgr Lidia Okumska

1. Adamska Aleksandra
2. Barańska Amanda
3. Błocka Agnieszka
4. Branicka Katarzyna
5. Brdak Adrian
6. Dyrowska Patrycja
7. Grabowski Grzegorz
8. Kaźmierowska Sandra
9. Kowalska Aleksandra
10. Kowalska Anna
11. Krzewska Natalia
12. Labicka Katarzyna
13. Michalska Martyna
14. Michalski Paweł
15. Nadolska Edyta
16. Olszewska Ewelina
17. Rajnik – Kowalski Krystian
18. Rusin Martyna
19. Rutecka Paulina
20. Smoliński Adrian
21. Stefańska Magdalena
22. Wejner Paulina
23. Wróblewska Anna

Rocznik 2013
Wychowawca: mgr Małgorzata Krzywińska

1. Aptowicz Arkadiusz
2. Bartkowski Mariusz
3. Borowska Nina Natalia
4. Charzyński Radosław Damian
5. Chodubski Sławomir Przemysław
6. Gólczyńska Magdalena
7. Gralewicz Patryk
8. Kowalkowski Robert
9. Kowalski Mateusz
10. Rama Michał
11. Robaczewska Paulina
12. Siejka Zofia Agata
13. Skowyrska Olga
14. Sych Patrycja
15. Szlom Sylwia Magdalena
16. Sztybor Monika
17. Wierzchowski Tomasz
18. Woźniak Agnieszka

Rocznik 2012
Wychowawca: mgr Lidia Chrustowska

1. Bartkowska Kinga Klaudia
2. Branicki Damian
3. Gawek Joanna
4. Groblewski Łukasz
5. Janiszewska Magdalena
6. Kałędkowska Karolina Anna
7. Laskowska Karolina Anna
8. Lewandowska Klaudia
9. Łukaszewska Milena
10. Materska Angelika
11. Olszewska Martyna
12. Ronkiewicz Mateusz
13. Sadowska Magdalena Katarzyna
14. Szymańska Marlena
15. Śniegocka Paulina
16. Trawiński Adrian
17. Wejner Karolina
18. Wojciechowski Maciej
19. Wójcik Barbara

Rocznik 2011
Wychowawca: mgr Adam Tesznar / mgr Edyta Matuszyńska

1. Baliński Mirosław
2. Ciarciński Hubert
3. Dobrzeniecki Kamil
4. Dziurlikowska Karolina
5. Godlewski Mateusz
6. Kowalska Mariola
7. Kowalska Milena
8. Kownacka Magdalena
9. Koziebrodzka Sylwia
10. Kusznieruk Cezary Arkadiusz
11. Lubaska Monika
12. Nadolski Cezary
13. Nowakowski Kamil
14. Pieśniewski Piotr
15. Rutecka Marlena
16. Sowińska Martyna
17. Sych Tomasz
18. Wierzchowska Justyna
19. Zielińska Marta

Rocznik 2010
Wychowawca: mgr Jan Okumski

1. Adamska Iwona
2. Antkowicz Bartłomiej
3. Baliński Radosław
4. Bieniewicz Katarzyna
5. Borowski Dariusz
6. Bramorska Magda
7. Czerwińska Nina
8. Draszkiewicz Kamil
9. Dyrowska Małgorzata
10. Felczak Monika
11. Kaźmierowski Łukasz
12. Kocięcka Karolina
13. Koziebrodzki Radosław
14. Krupińska Marlena
15. Lewandowski Damian
16. Liszewska Dominika
17. Różańska Marta
18. Siejka Teresa
19. Skowyrski Dawid
20. Wasilewski Piotr
21. Waśniewski Mateusz
22. Wejner Justyna
23. Wojciechowski Jakub
24. Wójcik Karolina
25. Wójcik Małgorzata
26. Zakrzewski Dariusz
27. Zieliński Krzysztof

Rocznik 2009
Wychowawca: mgr Beata Ciesiels
ka
1. Gorzkiewicz Joanna
2. Gruszczyński Dawid
3. Grzywacz Magdalena
4. Hercel Paulina
5. Kałędkowski Krystian
6. Kisielewska Karolina
7. Kocięcka Urszula
8. Kosiorek Radosław
9. Liszewska Aldona
10. Nasal Agnieszka
11. Przybyszewski Krzysztof
12. Rama Ewelina
13. Rogacka Joanna
14. Sieradzka Dorota
15. Stefańska Mirona
16. Szubert Ewelina
17. Tańska Ewelina
18. Wasilewska Edyta
19. Wiśniewska Paulina
20. Witkowska Małgorzata
21. Wojnowska Ewelina
22. Załęcki Cezary

Rocznik 2008
Wychowawca: mgr Lidia Okumska

1. Brych Łukasz
2. Borowski Cezary
3. Borzym Anna
4. Gadzińska Ewelina
5. Gorzkiewicz Katarzyna
6. Jasiński Wojciech
7. Kalman Cezary
8. Komorowski Andrzej
9. Końpa Katarzyna
10. Kosiorek Krzysztof
11. Kowalski Adrian
12. Kownacki Łukasz
13. Laskowski Zbigniew
14. Piasecki Radosław
15. Rama Małgorzata
16. Siejka Małgorzata
17. Stefańska Agnieszka
18. Stefański Przemysław
19. Szcześniak Ewa
20. Wróblewski Rafał
21. Wółkiewicz Michał

Rocznik 2007
Wychowawca: mgr Krystyna Fijałkowska/mgr Jolanta Ludwińska – Kwiatkowska

1. Baliński Robert
2. Chmielewska Aneta
3. Grzywacz Rafał
4. Kaźmierowska Anna
5. Kwiatkowski Marcin
6. Lewandowska Magdalena
7. Okoński Damian
8. Olewnik Łukasz
9. Orzechowski Krzysztof Adrian
10. Sadowski Kamil
11. Truszkowska Joanna
12. Wojtaś Adam
13. Woźniak Łukasz
14. Wółkiewicz Izabela

Rocznik 2006
KLASA A
Wychowawca: mgr Izabela Rybicka

1. Bagiński Jacek Piotr
2. Dąbrowski Grzegorz
3. Dyrowska Anna
4. Gawek Jacek
5. Godlewski Tomasz
6. Jakowski Hubert
7. Jędrzejczak Artur
8. Kaźmierowski Piotr
9. Lazarski Michał
10. Nowociński Dariusz
11. Sarwińska Ewelina
12. Skowyrski Krzysztof
13. Stefaniak Sylwia
14. Szczepańska Sylwia
15. Wichowski Radosław Tomasz
16. Wojdowska Ewa
17. Zgorzelska Monika
KLASA B
Wychowawca: mgr Ryszarda Liszewska
1. Bieniewicz Michał
2. Brun Izabela
3. Brzezińska Joanna
4. Dąbrowski Tomasz
5. Draszkiewicz Kinga
6. Gawryszewska Katarzyna Anna
7. Gosik Nina
8. Ratka Jacek
9. Rogowska Anna
10. Rojek Sylwia
11. Ropiak Damian
12. Rutecki Rafał
13. Szawłowski Radosław
14. Szcześniak Monika
15. Więckiewicz Monika
16. Wrotny Adrian
17. Zieleniewski Piotr

Rocznik 2005
Wychowawca: mgr Jan Okumski
1. Błaszkiewicz Urszula
2. Borkowski Paweł
3. Chmielewski Przemysław
4. Dokurno Karol
5. Fabrykiewicz Radosław
6. Jakubowska Anna
7. Kałędkowski Krzysztof
8. Kaza Robert
9. Laskowska Marzena
10. Lubaska Żaneta
11. Mitak Artur Robert
12. Olszewska Iwona
13. Pniewska Ewa
14. Rama Joanna Monika
15. Rusin Martyn
16. Siejka Agnieszka
17. Sinkiewicz Justyna
18. Smoliński Daniel
19. Szcześniak Leszek
20. Śliwińska Katarzyna
21. Śliwiński Maciej
22. Żółtowski Grzegorz Rafał

Komentarze są wyłączone.